Hakkımızda

Gezgin turizm taşımacılık ltd.şti.1994 yılında taşımacılık sektörüne adımını attı.Personel taşımacılığı olan ana faaliyet konusunun yanında okul servisi, Şehirlerarası özel transfer , vip transfer gibi alanlarda faaliyet gösterdi. Geçen zaman içerisinde taşımacılık sektöründe pek çok firma ve müşterileri için hizmet sağladı.Artan talep doğrultusunda 2006 yılında Tekyön turizm taşımacılık ltd.şti. adı altında ikinci şirketini kurdu ve o günden bugüne taşımacılık sektöründe birinci hedefi güven oldu. Tek bir noktaya bağlı alt operasyon şefleri ile kalite standartlarından ödün vermeden hızlı ve çözüm odaklı hizmet vermeye her geçen gün daha iyiyi hedeflemeye devam etti. 100 ü aşkın araç filosu ile personel ve okul taşımacılığında S plakalı arabaları,psikoteknik ve src belgeli deneyimli şöförleri ile Gezgin Turizm LTD ŞTİ. ailesi olarak kaliteyi güven ile hizmetinize sunmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Taşımacılık sektöründe güven odaklı hizmet anlayışımız ile ulaşılabilir fiyatları konfor ve modernlikten ödün vermeden hizmetinize sunmak ve yaptığımız her işten maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak,birlikte çalıştığımız her bir firma için yakaladığımız maksimum güven faktörünü korumak,müşteri ilişkilerinde şeffaf ve kesin çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz

Gezgin Turizm Taşımacılık LTD. ŞTİ.ailesi olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimizi eksiksiz devam ettirmek,farkında olduğumuz tüm sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getirmeye ve daima hizmet odaklı çalışmaya devam etmektir.

Bilgi

Gezgin Turizm olarak, turizm sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Abone Ol